Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
+420 245 009 925 (po-pá: 7-18) info@nejlevnejsipneu.cz
Michelin CROSSCLIMATE + XL
Celoroční osobní pneumatiky
rozměry pneu: 195/60 R15
index rychlosti: V (240 km/h)
index nosnosti: 92 (630 kg)
Nová pneumatika CrossClimate+ nejen posouvá výkonové limity svého předchůdce, ale její zásadní změnou a přínosem je zachování všech vlastností bez ohledu na stupeň opotřebení od prvního až po její poslední kilometr. Zatímco u zimních pneumatik většina výrobců deklaruje u hloubky profilu méně než 4 mm snížení výkonu pneumatik, jde Michelin v případě CrossClimate+ cestou, kdy při zachování výkonu pneumatiky lze využívat pneumatiku bez omezení v celém spektru zákonem daných hloubek dezénu. Také CrossClimate+ má označení 3PMSF stejně jako plnohodnotné zimní pneumatiky označena symbolem sněhové vločky. Největší rozdíl oproti Michelin CrossClimate je - MCC+ se stává celosvětovou pneumatikou. Doposud byl CrossClimate prodáván pouze v Evropě. Tedy „+“ je vlastně marketingovým zviditelněním nové strategie. Změnilo se také složení elastomerů, díky čemu pneumatika získala homologace v USA a Asii. MCC+ přišel o hodnocení A v brzdění na mokru, ale výrazně se zlepšil jeho výkon na sněhu. S ohledem na modifikace složení MCC+ získal prodloužení km výkonu.
není skladem
dorazí zhruba do 30 dnů
1 937 Kč s DPH
+ zdarma AXA ASSISTANCE*

Uživatelské recenze

Ověřený zákazník
reakce na sněhu, mokru nic Pneumatiky jsem nasadil a okamžitě přešlo počasí z jara na pořádnou zimu. Pneu nehlučí, dobré vlastnosti na mokru, sněhu i takové té břečce. I pneu-servisák pochválil volbu těchto pneumatik.
Ověřený zákazník
Celoroční pneumatika se zimními symboly. Jezdím v normálních zimních podmínkách, normálními rychlostmi. Letos byl v Praze led i sníh a neměl jsem problémy.