Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nankang Winter Activa SV-2 155/65 R14 T75


Riken Nankang Bridgestone Firestone Pirelli TUV
Vredestein Sportrac 5

Autobild velmi doporučuje Vredestein Sportrac 5!

Vredestein Sportrac 5 je jedna z nejlepších letních pneumatik podle uznávaného automagazínu Autobild a Auto Club Europe!
Autobild, ACE


Vredestein Ultrac Vorti

Vredestein Ultrac Vorti je nejlepší na suchu!

Vredestein získal nejlepší hodnocení na suchu v testech ADAC a ÖAMTC 2013!
Výsledky


Energetické štítky

Sledované hodnoty jako přilnavost a valivý odpor jsou protichůdné vlastnosti. Je velmi složité vyrobit pneumatiku s označením A pro valivý odpor a zároveň A pro brzdění na vodě. Z hlediska výběru by pro většinu zákazníků nemělo být štítkování plně směrodatné. Sportovní pneu mají větší přilnavost a tedy i valivý odpor, ale lépe sedí na vozovce.


Nankang Winter Activa SV-2 155/65 R14 T75

Jedna z nejmodernějších pneumatik v naší nabídce, nyní za mimořádné ceny. Tato vyvážená pneumatika s vysokým obsahem siliky byla vyvinuta s využitím moderních výrobních technologií a inovativních materiálů. Dezénové drážky ve tvaru V a čtyři podélné drážky dobře odvádí vodu. Dostatek pevných lamel ve středové části zvyšuje počet ostrých hran, v ramenní oblasti jsou pevné bloky pro lepší stabilitu. Moderní směs s přidáním oxidu křemičitého je odolná vůči nízkým teplotám. To vše dává pneumatice velmi dobré jízdní vlastnosti, zkracuje brzdnou dráhu na suché i mokré vozovce a přispívá lepší ovladatelnosti v zatáčkách na zledovatělé silnici. V zájmu životního prostředí nebylo použito při výrobě toxických polycyklických aromatických uhlovodíků. Směs také přispívá ke snížení valivého odporu, spotřeby paliva a tedy i emisí CO2. * Pneumatiky Nankang SV-2 byly podle nezávislého testu zimních pneumatik renomovaným Auto klubem České republiky hodnoceny nejlépe při brzdění na asfaltu a suchém handlingu! Pneumatiky se vyrábí na stejných strojích jako známé prémiové značky.

koupit pneumatiku za 900 Kč s DPH + zdarma AXA ASSISTANCE*

Recenze

5 08. 10. 2016: Ověřený zákazník
Pozitiva: Měl jsem možnost je již letos vyzkoušet na sněhu a hodně mě překvapili co vyjely. Při jednom krizovém brzdění na vodě mě doslova zachránili od nehody. Mohu jen doporučit.


5 08. 10. 2016: Ověřený zákazník
Pozitiva: Jsou výborné
Negativa: O žádných nevím


5 07. 10. 2016: Ověřený zákazník
Pozitiva: Za tuto cenu lepší neznám. Překvapilo mě, že nejsou vůbec hlučné.


5 06. 10. 2016: Ověřený zákazník
Pozitiva: Již jsem tyto zimní pneu v minulosti měl a byl jsem s nimi maximálně spokojený. Proto na ně moje volba padla znovu.


5 04. 10. 2016: Ověřený zákazník
Pozitiva: až překvapivě skvělý handling na vodě
Negativa: žádná jsem nenašel
Souhrn: maximální spokojenost


5 03. 10. 2016: Ověřený zákazník
Souhrn: Trochu jsem se jich bál, ale po té co jsem na nich jel na suchu, vodě břečce i sněhu tak je musím jen pochválit. A za skvělou cenu.


5 01. 10. 2016: Ověřený zákazník
Pozitiva: Při normálním ježdění jsou super ve všech podmínkách


5 29. 09. 2016: Ověřený zákazník
Pozitiva: Za ty peníze jsou super. Kam se hrabe Barum za ty prachy...
Negativa: nejsou


5 02. 02. 2016: Tom
Pozitiva: zatím jezdíme na nových pneu krátce,ale zatím spokojenost
Souhrn: prozatím spokojenost, ukáže čas jaká bude živostnost pneu a zda a jak se vlastnosti nových pneu budou měnit po mírném opotřebení


5 10. 11. 2014: Ověřený zákazník


Obchodní podmínky | Kontakt | FAQ | Alternativní rozměry | Fotogalerie | Testy pneumatik | Značky | Pneuservisy | Vydělávejte | Partneři
Facebook | Google+ | YouTube | TOMKET Tires


www.NejlevnejsiPNEU.cz, TOMKET s.r.o.
Vojtěšská 245/1, Praha 1, 110 00, Česká republika, IČ: 25123998, DIČ: CZ25123998