Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
+420 245 009 925 (po-pá: 8-18) info@nejlevnejsipneu.cz
Vyzkoušejte celoroční pneumatiky TOMKET!
Doporučujeme
TOMKET ECO
Letní osobní pneumatiky
rozměry pneu: 175/65 R14
index rychlosti: H (210 km/h)
index nosnosti: 82 (475 kg)
EPREL: 560535
Unikátní kompozice gumy se silicou přidanou ve vzorku zaručuje perfektní přilnavost na vodě, 3 drážky garantují bezpečí při vysokých rychlostech, perfektní pocit z jízdy a precizní odezvu v řízení. Asymetrický design zaručuje nízkou hladinu akustického hluku a vysoký kilometrový výkon. Složení gumy se sloučeninou carbon black (saze) na molekulární úrovni zaručuje její vysokou odolnost a elasticitu. Inovativní řešení designu a technologie letních pneu TOMKET ECO nabízí precizní kontrolu a vysokou manévrovatelnost, krátkou brzdnou dráhu a maximální kontakt s vozovkou za horkých dnů stejně tak jako za náhlých dešťů. Nabízí vysoký požitek z řízení, bezpečný pocit z rychlosti, 3 široké centrální drážky zaručují vysoký odvod vody z centrální části dezénu a tím minimalizují riziko aquaplaningu, široké dezénové bloky pak zaručují, že se pneumatika ani při vysokých rychlostech nedeformuje a to ani při náhlých změnách směru jízdy.
není skladem
dorazí zhruba do 30 dnů
900 Kč s DPH

Uživatelské recenze

Ověřený zákazník
Po výměně jsem byl překvapen zlepšením jízdních vlastností a ztišením hlučnosti vozidla na různých površích vozovky, zejména na kostkách.
Pepa
Levna a zatim dobra pneu
tomáš vítek
tyto pneu mam kratce,takze zatim dobry:)