Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
+420 245 009 925 (po-pá: 7-21, ne: 16-20) info@nejlevnejsipneu.cz
Doporučujeme akce končí za
TOMKET SPORT XL
Letní osobní pneumatiky
rozměry pneu: 205/45 R16
index rychlosti: W (270 km/h)
index nosnosti: 87 (545 kg)
DOT*: 1218-0319
Tato pneumatika byla hodnocena ve srovnávacím testu brzdné dráhy z 80 km/h na mokré vozovce s následujícími výsledky: francouzský prestižní výrobce 26,9 m, TOMKET SPORT 27,2 m, český výrobce pneumatik 27,6 m a zástupce evropského středního segmentu 28,2 m. Přestože se jedná o náš základní model, snese ta nejpřísnější srovnání i s těmi nejlepšími světovými výrobci. Celý test ke stažení na našich stránkách. POPIS PNEUMATIKY: Unikátní kompozice gumy se silicou přidanou ve vzorku zaručuje perfektní přilnavost na vodě, 4 drážky garantují bezpečí při vysokých rychlostech, perfektní pocit z jízdy a precizní odezvu v řízení. Asymetrický design zaručuje nízkou hladinu akustického hluku a vysoký kilometrový výkon. Složení gumy se sloučeninou carbon black (saze) na molekulární úrovni zaručuje její vysokou odolnost a elasticitu. Inovativní řešení designu a technologie letních pneu TOMKET SPORT nabízí precizní kontrolu a vysokou manévrovatelnost, krátkou brzdnou dráhu a maximální kontakt s vozovkou za horkých dnů stejně tak jako za náhlých dešťů. Nabízí vysoký požitek z řízení, bezpečný pocit z rychlosti, 4 široké centrální drážky zaručují vysoký odvod vody z centrální části dezénu a tím minimalizují riziko aquaplaningu, široké dezénové bloky pak zaručují, že se pneumatika ani při vysokých rychlostech nedeformuje a to ani při náhlých změnách směru jízdy.
skladem >20 ks pneu
ve středu u Vás
1 316 Kč s DPH
+ zdarma AXA ASSISTANCE*

Uživatelské recenze

Ověřený zákazník
Ověřený zákazník
Slušný dezén. Hodnoty energetického štítku uspokojivé. Zatím nic. Dobrá cena a kvalita.
Mila
tichý, drží nevim dobrý kup
Bob
Pro pneu Tomket Sport 205/45 R16 jsem se rozhodl z důvodu nízké ceny a lepšího hodnocení na dešti než mají mnohé prémiové gumy. Na suchu i vodě velice dobře drží vozidlo. Pěkně vypadají. Nehučí. Spotřeba zůstala stejná jako na 195kách.