Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
+420 245 009 925 (po-pá: 7-18) info@nejlevnejsipneu.cz
Doporučujeme akce končí za
TOMKET SNOWROAD PRO 3
Zimní osobní pneumatiky
rozměry pneu: 185/55 R15
index rychlosti: H (210 km/h)
index nosnosti: 82 (475 kg)
DOT*: 2517-3019
Nově vyvinutá zimní pneumatika TOMKET SNOWROAD PRO 3 je určena pro vozy střední a vyšší střední třídy až po luxusní sedany. Asymetrický design zajišťuje výborné jízdní vlastnosti na sněhu a ledu, čtyři široké drážky a množství drobných lamel pak dokonalý odvod sněhové břečky či vody z centrální části dezénu a tím zajišťují maximální přilnavost a stabilitu i při vyšších rychlostech či náhlých změnách směru jízdy. Unikátní kompozice gumy s vysokým podílem siliky ve vzorku zaručuje maximální bezpečí, odolnost a kilometrový výkon za všech klimatických podmínek, které mohou v zimě nastat.
skladem >20 ks pneu
zítra u Vás
925 Kč s DPH
+ zdarma AXA ASSISTANCE*

Uživatelské recenze

Radek
Cena Letošní výroba (DOT) Pocitově měkká guma (boky). Při projetí zatáčky se mi zdá, že se pneu hodně deformuje. Zatím najeto pár km, takže není moc co hodnotit. Zvýšený hluk nepociťuji oproti předchozím Polariskám, vyvážení nebyl problém. Na ledu se lehce sklouznou, ale to zřejmě všechny.