Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
+420 245 009 925 (po-pá: 8-18) info@nejlevnejsipneu.cz
Vyzkoušejte celoroční pneumatiky TOMKET!
Skvělá na vodě akce končí za
TOMKET ECO 3
Letní osobní pneumatiky
rozměry pneu: 205/55 R16
index rychlosti: V (240 km/h)
index nosnosti: 91 (615 kg)
DOT*: 0420-1021
EPREL: 429818
TOMKET ECO 3 je novou excelentní pneumatikou vycházející z vynikajícího a úspěšného modelu SPORT 3, který přinesl výborné výsledky v nezávislých testech. Proti základní řadě pneumatik Tomket se nová ECO 3 vyznačuje lepším jízdním komfortem, vynikající přilnavostí na vodě a o cca 20% delší životností. Jedná se o vyšší třídu pneumatik, kde je kladen důraz na maximální přilnavost na vodě a prodloužený kilometrový výkon. Jde o zcela nový asymetrický dezén (je dána vnitřní a vnější strana pneumatiky) se čtyřmi drážkami, které zajišťují rychlý odvod vody z kontaktní části dezénu a tím minimalizuje riziko aquaplanningu. Mohutné dezénové bloky s lamelami zaručují maximální stabilitu a bezpečnost ve vysokých rychlostech i při náhlých změnách směru jízdy na suché i mokré vozovce, mají výrazný vliv na prodloužení kilometrového výkonu a nízkou hladinu hluku. Kaučukový mix obohacení silicou zaručuje maximální přilnavost, přesnou kontrolu a odezvu řízení a tím maximalizuje požitek z jízdy za jakéhokoliv počasí, které může od jara do podzimu nastat.
skladem >20 ks pneu
odešleme ještě dnes
1 169 Kč s DPH

Uživatelské recenze

Ověřený zákazník
ekonomika
Ověřený zákazník
Tichá pneumatika Kvalitní značka Na nic jsem nepřišel
Ověřený zákazník
Kvalita za rozumnou cenu Po zhruba 1000 km spokojenost, pneumatika se zajela během cca. 250 km, drží stopu i při vysoké rychlosti, za mokra i sucha. Dokonce i na prašné cestě. Hluk srovnatelný s produkty renovovaných značek. Spotřeba paliva klesla od obutí pneu cca. o 0,2 L/100km. Opotřebení zatím nepozoruji, uvidíme po delším nájezdu.
Ověřený zákazník
spokojnost
Ověřený zákazník
Spokojenost Spokojenost