Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace o tom, jak Google zpracovává data, najdete zde: https://business.safety.google/privacy/


POUZE U NÁS DOPRAVA ZDARMA*
Nedostatek letních pneumatik!*
+420 245 009 925 (po-pá: 7-17) info@nejlevnejsipneu.cz
Dunlop ENASAVE EC300+
Letní osobní pneumatiky
rozměry pneu: 215/70 R16
index rychlosti: H (210 km/h)
index nosnosti: 100 (800 kg)
EPREL: 2487908
Pneumatika Dunlop ENASAVE EC300+ v rozměru 215/70R16 100H je určena pro letní provoz osobních vozidel a je zaměřena na úsporu paliva a komfortní jízdní projev. Je vhodná pro řidiče, kteří preferují nízkou spotřebu bez zásadního kompromisu v brzdné dráze a stabilitě. Konstrukce pneumatiky kombinuje lehkou kostru pneumatiky s důrazem na stabilní obvodový profil.

Dezén běhounu je optimalizovaný pro snížení valivého odporu a zároveň pro rovnoměrné opotřebení při běžném nasazení. Použitá běhounová směs podporuje vyšší kilometrový výkon a udržuje přilnavost na mokrém povrchu. Profil zlepšuje stabilitu v zatáčkách a přispívá k pohodlnému chování vozu na nerovných silnicích.

Výsledkem je hospodárnější provoz, příjemný jízdní komfort a pocit jistoty při běžném i dálničním tempu. Pneumatika ocení majitelé rodinných SUV a vozů s důrazem na nízkou spotřebu a dlouhou životnost.
není skladem
dostupnost: na dotaz
2 874 Kč s DPH
DOPRAVA ZDARMA
Crystal Palace
TOMKET tričko zdarma
Doprava zdarma